| GeorgyGeorgya a întrebat:

Stiu ca nu toate persoanele sunt la fel. Dar ce parere aveti de o relatie intre o femeie capricorn si un barbat pesti?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristy3991 a răspuns:

Grow up and stop believe that shits!

| Roxxy95 a răspuns:

Crezi ca are vreo importanta zodia?

| AlexSmile a răspuns:

Lasa prostiile astea la o parte! Nu trebuie sa te despati de acea persoana doar din cauza unor. superstitii.

| Varan_Sergiu_1990 a răspuns:

Reproducerea la pesti consta in depunere urmata de fertilizarea oualor prin eliberarea "laptilor" in proximitatea icrelor. Pe cand la mamifere este in urma contactului sexual ce consta in penetrare. Deci relatia este imposibila, gaseste'ti alt barbat, de preferabil Taur sau Sagetator, sau Balanta dar doar daca este evreu.