| faster22 a întrebat:

SALUT TPU! Scuzati categoria dar e cea mai populara. Am si eu o problema sunt putin cam plinut si nu stiu cum sa fac sa scap de kg pe care le am in plus. Am o inaltime de 1.80 si 70 de kg si as vrea sa scap de vreo 5 kg. Acum in jur de 7-8 luni de zile aveam o greutate de 80 de kg am reusit sa dau 10 kg jos dar cu foarte mare greutate.As vrea sa ma sfatuiti cum as putea sa slabesc cat mai repede dar mai ales la fata. MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| maria_4423 a răspuns:

@EuCuTine daca nu ti-ai dat seama ii vb de un baiat, citeste mai bine ce a scris, iar pentru tine faster22 parerea mea este ca esti bine asa cum esti si prietenul meu are 1, 82 si 84 de kg si arata foarte bine dar daca tot vrei sa slabesti incearca sa nu mai mananci cu paine si prajeli, evita sucurile acidulate, sportul tot timpul ajuta, si incearca sa eviti sarea pentru ca sarea te face sa retii foarte multa apa, sper sa te ajute app eu asa am slabit 8 kg in 2 luni si la fata s-a vazut primele progrese, succes

2 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Alooooo esti ok asa cum esti... vrei sa devi anorexica? Stai cum esti ca esti bine. Eu iti recomand multe fructe si legume si miscare ( alearga seara prin parc,,,, urca scarile din block ) etc daca vrei poti. Ciussswinking

| angelina_2665 a răspuns:

Eu tot as vrea asa cevasad