| Adryan28 a întrebat:

Scuze ca pun aceasta intrebare stupidahee hee Oare Isus a murit virgin?

Rog daca se poate seriozitate

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Bineinteles ca virgin! Doar nu a fost ca noi sa isi iroseasca momente de glorie pe sex!

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Copiază de trei ori fiecare propoziție de la începutul evangheliei după Ioan. Nu mai am o biblie dar parcă scrie ceva de tipul,, La început era cuvântul. Cuvântul era Dumnezeu și cuvântul era cu Dumnezeu etc,,

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Tu esti doar bou sau esti si handicapat? De ce razi bai credinciosule? sa ma p*ș pe seriozitatea ta, ca iti bati joc de Cele Sfinte.boule la patrat care esti.

| EnjoiProSkater a răspuns:

Adi imi place intrebarea ta.Isus a murit virgin pentru ca el nu ie-ra ca noi(LoL).

| LittleGirlMonster a răspuns:

Da.A murit virgin!happy

| fyfy3 a răspuns:

Pe atunci nu exista virginitate.

| DAHAKA31 a răspuns:

Intunecate sunt caile domnului

| Iiiiioana a răspuns:

Pai in primul rand se scrie Iisus big grin
si probabil ca da, probabil ca nuhee hee
nicaieri nu scrie despre asa ceva tu poti sa consideri ce vreihee hee

| pedobear_1294 a răspuns:

Nu. Viata l-a **** grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci mișto de întrebarea lui VadPorci?