| ellutza a întrebat:

Am si eu o intrebare poate cam stupida laughing Oare de ce curenteaza asta tare cand ne lovim in cot?

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Atunci cand te lovesti intr-o anumita parte a cotului, acolo este un nerv, si ala daca il lovesti iti amorteste mana. acum da-mi o funda ca am raspuns la intrebarea astalaughing

| ellutza explică (pentru vlad89c):

Da asta imi imaginam si eu k e un nerv acolo mai naspa laughing) iti dau, iti dau ce sa fac acum... laughing

2 răspunsuri:
| xRainyDay a răspuns:

Da. E un nerv, şi plus că acolo e os, deci te doare nebuneşte.
M-am lovit de vreo 3 ori la cot ( într-o zi ) şi de abia am putut să scriu. Mâna îmi amorţea şi mă durea, şi aveam de scris la 8 materii.