| FlorinDiablo a întrebat:

scuze de categorie am si eu o intrebare. Ce imi poate face politia daca ma prinde cu un briceag, sau daca ma denunta cineava ca am avut o tentativa de a taia pe cineva? Ce pedeapsa se da?

Răspuns Câştigător
| kayak a răspuns:

Hai ca iti zic eu ca is specialist daca nu are martori sau el daca nu are urme de agresiune...iti da doar un avertisment acum depinde si de statutul aluia daca are cascaval, in plus tupeul in fata curcanilor iti ridica rangul in fata lorwinking...e de ajuns?

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo explică:

O tentativa de taiare am vrut sa il tai am scos briceagul la el l-am amenintat putin si dupa aia l-am bagat in buzunar si am plecat daca chema politia ce putea sa imi faca?

| FlorinDiablo explică:

Martori ar avea insa nu are nici un fel de urma nici cea mai mica taietura doar l-a vazut de aia nici nu i-am taiat geaca ca erau prea multi de fata.Si in plus tata e locotenet in politie dar nu vreau sa scrie in ziare fiul locotenetului x taie oameni etc...

| AoiChan a răspuns:

Pai nu stiu sigur cred ca vreo cativa ani la parnaie pentru tentativa de omor...

| OpenMindedGirl a răspuns:

Sincera sa fiu, sper sa te aresteze si sa te invete minte! Nu te duce mintea sa iti faci dreptate decat cu violenta?

| FlorinDiablo explică (pentru OpenMindedGirl):

Stai in patratica ta ca nici nu ma va aresta nici daca voi face ceva doar am si eu o notorietate, insa nu stii tu cum sta treaba intrebaietzasi daca nu dai primul tio furi grav.Asa ca daca nu stii cum se regleaza treburile nu te mai obosii sa postezi, raspunsul tau ma face doar sa ma amuz laughing