| danicristian a întrebat:

Se gasesc prezervative Durex Extra Safe in farmacii?

11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da oriunde și la colț de stradă la butic și în farmacii și supermarket-uri.

| oOoBrBoOo a răspuns:

Da dar depinde de farmacie in unele nu gaesesti cel mai probalil gasesti in SexShop-uri

| Raawr a răspuns:

Da, m-ai ales la farmaciile care au standuri Durex.

| Cricutz a răspuns:

Se gasesc si la supermarket...

| danicristian explică:

Stiu ca se gasesc si in supermarketuri, doar ca mie imi trebuie maine si nu am niciun supermarket in apropiere, doar doua farmacii, si de aia intreb

| mona a răspuns:

Le gasesti peste tot, farmacii, supermarketuri, etc

| Slow a răspuns:

Le gasesti in orice farmacie. Du-te tinta la cutiile albastre laughing

| IonutRonaldo7 a răspuns (pentru danicristian):

Si de ce nu te duci sa intrebi la farmacie ma si intrebi pe TPU?
laughing

| Orange09 a răspuns:

Lasa smirghelu si ia din alea simple tongue

| danicristian explică (pentru IonutRonaldo7):

Ca sa nu mai bat un drum degeaba pana acolo

| sebanu0 a răspuns:

Se gasesc in farmacii si la LIDL sau daca nu gasesti poti folosi glaspapir big grin