| ShakeMelo a întrebat:

Daca am 16 ani, am voie sa cumpar prezervative din supermarket sau magazin? sau daca cumpar din farmacie acolo gasesc durex extra safe?

Răspuns Câştigător
| DaianaSweeT a răspuns:

Da, poti sa cumperi. Nu zice nicaieri ca nu poti

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi cumpăra de oriunde că NU te întreabă nimeni câţi ani ai şi nici nu-ţi cere actul de identitate!

Toate cele bune.

| Satango a răspuns:

Bună!

Sigur că poţi cumpăra la 16 ani.
În legătură cu farmacia. Convinge-te singur:
http://www.shopmania.ro/......e-19944659

Baftă!

| Areea995 a răspuns:

Da, ai voie sa cumperi. Poti incerca si din supermarketuri. Sunt la casa expuse.

| Denis_Danci_1999 a răspuns:

Da poti cumpara fără nici o problema, doar sa nu îți cunoască vanzatoarele părințiwinking funda?