| onemorequestion a întrebat:

sora prietenului meu cred ca ma place desi ea are 17 ani si eu 15. se comporta frumos cu mine si desi are 17 nu cred ca a fost cu cineva. probabil e timida, dar are curajul sa vorbeasca cu oricine... nu prea stiu ce sa fac. arata chiar bine, dar nu prea o plac, nu simt mai nimic. ce sa fac? intr-o relatie te poti indragosti de cineva chiar daca la inceput nu prea placi acea persoana?

1 răspuns:
| InesIlinca90 a răspuns:

Esti sigur ca te place? incearca sa vorbesti cu ea si vezi ce iti spune.Nu intotdeauna presimtirile sunt adevarate.Tu intreab-o, vezi ce zice, dar iti spun doar atat : nu te combina vreodata cu o fata care nu te atrage in mod deosebit doar pentru a avea pe cineva langa tine.Tu vei avea de pierdut, nu ea.