| onemorequestion a întrebat:

Sora prietenului meu cred ca ma place desi ea are 17 ani si eu 15. se comporta frumos cu mine si desi are 17 nu cred ca a fost cu cineva. probabil e timida, dar are curajul sa vorbeasca cu oricine... nu prea stiu ce sa fac. arata chiar bine, dar nu prea o plac, nu simt mai nimic. ce sa fac? intr-o relatie te poti indragosti de cineva chiar daca la inceput nu prea placi acea persoana?

2 răspunsuri:
| ZigZagMTFK a răspuns:

Pai stai mai mult timp cu ea ca asa poate vei incepe sa o placi big grin. Si dac' nu simti nimic pentru ea nu poate exista nici o relatie deci ai grija. Funda big grin?

| cflori a răspuns:

Daca nu simti nimic pentru ea si nu o placi atunci de ce te stresezi?
Daca e sa fie ceva intre voi, totul va veni de la sine, stai linistit.