| tinutzzza a întrebat:

Hei am si eu nevoie de niste sfaturi..imi place de un baiatlove struck, pot spune ce tin foarte mult la el...am fost cu el acum un an. Poate nu o fi el cel mai frumos baiat dar eu cred ca pentru mine este bun,nu stiu cum sa ii spun ca il plac,el ma place pe mine m-a intrebat daca as vrea sa ma fiu cu el dar eu l-am refuzatcryingnu stiu ce a fost in capul meu. Acum nu imi mai pot lua gandul de la el, ma ganesc tot timpul la el dar nu stiu cum sa ii spun, eu sunt o fire mai timida si nu am curajul sa ii spun.Un sfat va rog.happy

2 răspunsuri:
| Ame25 a răspuns:

E cam tarziu dupa un an sa te duci la el sa-i ici ca vrei sa fiti iar impreuna...

| shantel22 a răspuns:

Asa sunt vacile.ce vaca esti!