| SmQaLeXuTzz a întrebat:

spuneti-mi sincer credeti ca-s urat rau?
https://plus.google.com/......4888854482

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu rău.

| Lawliet14 a răspuns:

Esti ok, Alex, habar n-ai cate fete ok si chiar dragute ar umbla cu tine! Ai putina incredere, si nu mai fi atat de ametit. Te mai intalnesti cu aia? Daca o faci iar face-to-face, nu-i mai da fb-ul ci invit-o sa stea cu tine undeva! Dupa faceti schimb de telefon, fb, daca totul merge bine...

| SmQaLeXuTzz explică (pentru Lawliet14):

Nu m-am mai intanlit cu ea dar cu siguranta daca o mai vad pe strada o sa-i cer numarul de telefon pentru ca un ultimul timp nu mai am timp de nimic.

| SorinaSuciu a răspuns:

Fiecare e frumos in fleul lui. nu trebuie sa te cnsideri urat si sa ii vezi pe altii furmosi.

| IDede a răspuns:

Am intalnit baieti si mai urati si au prietene frumoase. Nu esti urat dar se pare ca nu ai foarte mare incredere in tine. Trebuie sa ai incredere, sa dai impresia ca stii ce faci si stii ce? Fetelor vor umbla dupa tine ca randul la painea calda. Sa nu exageram totusi. Tot ce iti trebuie este sa ai incredere si sa stii ce faci.

| LotToLearn a răspuns:

Lasa JB-ul si mai urci o clasa-n piramida.
"Esti ce asculti" ar merge aici.