| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva dupa cat timp pot face o rata? Vrrau sa iau un pc de gaming in valoare de 10.000 lei si nu am banii, vreau sa-l iau in rate, momntan nu am munca, ma voi duce curand sa ma angajez, contractul de munca am auzit ca mi-l da atunci. Dupa cat timp de munca pot face o rata? Mersi.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In functie de banca, intre 3 si 6 luni.

| sofisis a răspuns:

Doamne fereste...de cate ori mai pui intrebarea asta om disperat?

| Ađrian90 a răspuns:

Pentru ce numele lui dumnezeu îţi trebuie PC de gaming în valoare de 10.000 lei? =) Faci şi mining cu el sau? În 6000-7000 de lei eu zic că poţi rula orice joc la high. Mă roog
Depinde la ce bancă mergi... Între 3 şi 6 luni din câte ştiu