| TeIubescMult_7209 a întrebat:

stiu ca nu e sectiunea potrivita dar e cea mai vizitata si am nevoie de un raspuns rapid, evident primiti funda:

Am cumparat un nokia 5228 si in colt in dreapta sus e un mesaj mic care licare intruna! Am dat 'click' pe el si-mi spune intruna "Memorie sim plina"

Cum fac sa scot aia de acolo? Vreau sa va spun ca am decat 20 de contacte pe cartela mea SIM!

2 răspunsuri:
| alicool a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru, iar eu acum cand vreau sa imi vad vreun mesaj trebuie sa imi bag cartela in alt telefon.Incearca macar.

| BuLiNuTzACrazy a răspuns:

Ai primit un sms posibil.Sau poate, incearca sa stingi telefonul si aprindel iarasi