| oltenasu2010 a întrebat:

Salut, am un Nokia c5-03 si am o mica problema la el, daca il conectez prin Wi-fi nu imi merge sa vizionez videoclipuri pe youtube. Trebuie facute setari sau sa descarc vreun program. Si mai am o mica problema, in coltul din dreapta sus langa baterie imi licare un plic ca acela de la mesaj si imi scrie Memorie SIM plina, am sters din numere si tot degeaba.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Dai la setari la Youtube si dai la ''permite vizualizarea prin wifi'' si se rezolva de acolo.

| Cătălin11 a răspuns:

Daca pe telefonul tau nu poti viziona videoclipuri de pe youtube, inseamna ca nu e compatibil. Iar degeaba stergi numerele de telefon, ca ele ocupa putina memorie, mai bine sterge fotografi si videoclipuri sau jocuri.

| oltenasu2010 explică (pentru Cătălin11):

Nu cred ca nu e compatibil c5-03, si cu memoria nu cred ca este vorba de memoria telefonului ci de a SIM-ului ca doar de aia spune Memorie SIM plina

| oltenasu2010 explică:

Nu gasesc acele setari de care spui alexs99