| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, am 17 ani si o problema in zona genitala. In timpul ( dar si dupa ) fiecare masturbare/partida de sex ( nu prea am luat seama la partide) ma doare, nu stiu cum sa explic, cum te uiti la penis in partea stanga se afla ceva ca un fel de " furtunaş ", ca sa spun asa, care ma cam doare ( cred ca se numeste canal deferent ). Nu chiar exagerat, dar doare. Ma mai doare putin in restul timpului ( de cateva zile incoace )
Viata sexuala.
De 3-4 zile din 7, de doua ori pe zi. Mereu cu finalizare.
Masturbare, cam odata - de doua ori pe zi, restul zilelor. ( cam mult, stiu. am motive, nici eu nu vreau, dar am motive. NU INTREBATI DE CE! )
Ce as putea sa fac in aceasta situatie?
Si inca ceva, dupa o masturbare lunga, timp in care "lichidul" este oprit sa iasa de catre mine, lunga cam peste doua ore, mi s-a intamplat de 3-4 ori in viata, mi s-a umflat penisul. Aproape ca si-a dublat circumferinta!
Era greu de decalotat si cand il decalotam simteam asa de parca era amortit. Gen cand iti amoarte o mana sau un picior de la pozitie incomoda.
Ceva sfaturi, pareri, idei?

ROG SI OFER SERIOZITATE!

Dau funda celui mai explicit raspuns!

Multumesc anticipat!

P.S.: Daca ai chef de "misto-uri" nu am nevoie de raspunsul tau, e o treaba cat se poate de SERIOASA!

Multumesc pentru intelegere!

8 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Deci o faci de 2 ori pe zi, 3-4 zile din 7 cu prietena ta care acum 2 zile era virgina big grin
Presupunand ca spui adevarul, poate ca strangi prea tare si/sau partidele dureaza prea mult. Cred si eu ca il simti amortit dupa 2 ore de frectie. Da-I si tu o vacanta lui "ala micu'" si o sa isi revina.

| yAdrian a răspuns (pentru SkyPilot):

Exista 3 tipuri de sex. Nu cred ca e nevoie sa ti le spun. Virgina este inca. Iti dai tu seama ce am vrut sa iti spun mai sus.
Nu sunt chiar intense... Maxim o ora. Poate sa fie ca ejaculez prea mult si des?

| SkyPilot a răspuns (pentru yAdrian):

Nu, nu cred ca este de la ejaculare. Prea lung si aproape sigur ca o strangi prea tare. O ora de atatea ori pe saptamana e cam mult.

| yAdrian a răspuns (pentru SkyPilot):

Hmmm... Da si asta, posibil sa o strang si sa nu imi dau seama, sau la masturbare sa o fac prea repede.
Multumesc pentru raspuns.
Mai astept cateva raspunsuri!

| SkyPilot a răspuns (pentru yAdrian):

Ai facut-o vreodata normal ca sa poti compara cu felul in care se simte vaginul? BTW, incearca si cu lubrifiant, s-ar putea sa ajute.

| yAdrian a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu. Dar m-am informat. "Treaba" este bine lubrifiata :-)
Multumesc

| SkyPilot a răspuns (pentru yAdrian):

Ma gandeam ca sa stii cat de tare sa strangi. Daca strangi prea tare vei mai avea o problema: te obisnuiesti asa si nu iti va mai placea lucrul real.

| Țoglă a răspuns:

Dacă în săptămâni de PAUZĂ nu trece trece durerea, mergi la medicul de familie pentru o trimitere.