| Awesomeness a întrebat:

sunt baiat am 17 ani si prietena mea are 16. Eu sunt virgin, ea nu mai e. De cand mi-a zis ca nu mai e sunt trist mereu, cand am auzit mi-au dat lacrimile, m-am simtit extrem de naspa. Sunt eu imatur sau este ceva normal? Si mai e si frica de a nu ma compara cu fostul ei, eu fiind posesorul unui penis de 15cm. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

M-ai facut sa rad cu "eu fiind posesorul unui penis de 15cm" de parca ai fii posesorul unui autoturism de lux dar in fine trecem peste.Stii de ce esti trist? Pentru ca nu accepti ideea ca a fost a altuia inaintea ta chiar daca nu recunosti asta. Daca o iubesti poti trece peste ca pana la urma nu e o crima, nu? Iubita ta a avut doar unul inainte dar gandeste-te cum se simt poate alti baieti care stau cu unele fete mai "usoare" sa zicem asa?!
Trebuie sa apreciezi faptul ca a fost sincera cu tine si ti-a spus! Putea sa spuna ca a fost virgina si nu a curs sange.Te pacalea foarte usor mai ales ca nu ai experienta dar totusi a fost sincera! Sa nu ii reprosezi acest lucru sau sa-i arati ca te "doare" pentru ca o sa va certati aiurea! Ai grija de ea, iubiti-va mult.Succes!

| Awesomeness explică (pentru Cristiann25):

Nu ma refeream la faptul ca "e mare", din contra. Asa cum am precizat mi-e frica sa nu ma compare cu fostul. In fine, mersi mult, multumesc tuturor toate raspunsurile au fost ok dar acesta este castigatorul. Sanatate!

| Cristiann25 a răspuns (pentru Awesomeness):

Iti multumesc pentru funda dar sincer nu ma incalzesc cu nimic acestea pentru ca eu vreau doar sa ajut atat cat pot si cand am timp pe cei ce au nevoiehappy. Daca te iubeste cu adevarat cu siguranta nu te va compara cu fostul.Stai linistit cand exista iubire nu mai conteaza "marimea".Am vazut mai multe cazuri unde femeile spun ca nu conteaza deloc marimea ci sa fie iubite! Succes!

| CoquineNoire a răspuns (pentru Cristiann25):

Pe cine incercati voi sa pacaliti cu "mersi pentru funda, dar sa stii ca nu era nevoie, eu raspund doar sa ajut!".
ca atunci cand vedeti un raspuns mai prost ca al vostru care a fost premiat cu funda, incepeti sa injurati de mama focului de apar bipuri pe fundal.

| Cristiann25 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Copile m-ai vazut pe mine sa fac asa ceva? Crede-ma nu am 14-15 ani, nu ma intereseaza o funda care oricum nu ma ajuta la nimic, corect? Nu am injurat pe nimeni pentru ca a luat funda!

18 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Oh boo hoo!
esti un fricos, cu lipsa mare de incredere in sine, un plangacios, mai muiere ca o muiere.
du-te si creste-ti o pereche de c o a i e, pana nu vede aia ca ai o pasarica intre picioare.

| HelpBoy a răspuns:

Suntem barbati nu? avem orgoliu de aia te-a deranjat stiu cum e...
Adica eu chiar m-am bucurat ca am fost primul pentru prietena mea

| CristiIs a răspuns:

HAHAHHAHAHAHAHAHAHA. E trist ca gagicasa numai e virgina, ba esti nebun? Ce inseamna asta frate? Fain frumos, o chemi la tine la un film, va luati, va lingeti si eu tragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva normal sa te simti asa...si eu m-as simti la fel!
app. faza cu "eu fiind posesorul unui penis de 15 cm" am ras seriosrolling on the floor))

| Awesomeness explică (pentru anonim_4396):

In primul rand sa ma sugi laughing in al doilea rand daaaa nu mi se pare foarte mult 15 cm. pana mea. O sa ajung eu sa imi dau seama daca e destul cat de curand.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Awesomeness):

In primul rand nu te-am jignit planta uscata ce esti! si acum imi dau seama de ce esti tu virginlaughing)

| PsychologistT a răspuns:

Inteleg ca te afecteaza ca ai aflat asta, mai ales ca tu inca esti, dar nu e nimic rusinos.
O femeie nu cred ca ar face lucrul asta, sa compare cu altcineva, tu esti acum iubitul ei, trecutul nu mai conteaza.
Si e marimea potrivita, mai ai timp sa cresti.

| Kabuto79 a răspuns:

Doamneee frateeeee. Virginitatea reprezinta puritate etc. doar in incult ar judeca o persoana intru-un mod negativ deoarece e virgina. Iar DRAGOSTEAA nu se masoara in marimea penisului tau. ala il poti taia jos. e inutil in acest subiect.
Simtete mandru ca esti virgin si pastreaza-te asa!

| DorinM a răspuns:

Nu are nici un fel de importanta ca este sau nu virgina. Important este ca tu sa o iubești mult, intens și cu putere happy

| Yay000 a răspuns:

Ei doamne.E normal să te simţi prost, dar dacă ea te iubesţe nu va face niciodată diferenţă intre tine şi el şi mai ales legat de..dotarebig grin.

| Pissicuta a răspuns:

De ce sa te simti naspha? pana la urma daca te iubeste te acepta si cu 15 cm nu asta conteaza. fiecare face cand vrea sex nu ai de ce sa te simti prost ca nu a facut-o cu altu cand era cu tine daca o iubesti o vei accepta asa cum este

| Grinch1 a răspuns:

Nu ai de ce sa te simti naspa, ce vina ai tu ca nu mai este ea virgina?, incearca sa treci peste si daca ea este alaturi de tine este perfect,

| xoxo16 a răspuns:

Buna. Dupa parerea mea, nu e nimic rusinos, in a fi virgin, chiar daca ai 17 ani. Poate nu ai fost pregatit, pana la varsta asta. Daca prietena ta, nu mai este virgina, nu mi se pare iesit din comun. Ea daca te va iubi, te va accepta asa cum esti, si poate o sa intretii cu ea relatii sexuale. Sper ca te-am putut ajuta.