| 2pacAmaruShakur2 a întrebat:

E normal sa plangi dupa o fata cu care nici macar nu ai avut o relatie?

Imi place foarte mult de o fata cu toate ca ne intalnim destul de rar pe care acum ceva timp am vazut.O cu altcineva!
Eu sunt cunoscut ca fiind un tip mai dur. Dar nu este chiar asa!
Cand am vazut.O pe fata respectiva cu un alt baiat am simtit cel mai prost sentiment care mi.A fost dat sa.L simt! Ma atasez greu de cineva insa atunci cand o fac, o fac extrem de profund! Cu toate ca mi.A fost teama mereu sa ii arat ce simt, o placeam extrem de mult si orice am incercat sa fac nu o puteam scoate din mintea mea nici o clipa vreme de foarte mult timp!
Din momentul in care am vazut.O langa altcineva sunt extrem de trist (chiar depresiv)! Zici ca as avea 100 de cutite infipte in inima si nu mai pot sa imi revin! Cu toate ca intr-un fel sunt ofticat pe ea tot nu pot sa o uit si simt ca nu o sa ma pot indragosti de altcineva niciodata! O urasc de moarte si o iubesc in acelasi timp! Da stiu. Nu sunt,, barbat,,. Sunt un slab si un ratat! Intrebarea mea e ce as putea sa fac sa scap de aceasta depresie?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, e normal atâta timp cât ai ținut la ea. Ca să poți ieși din această stare uită-te la filme.

| OldSoul a răspuns:

Per total m-am regasit si eu in ceea ce ai spus.
Am intalnit si eu "fata perfecta" doar ca, nu a prea fost sa fie, nu are rost sa dezvolt, nu am fost cu ea, s-a cuplat cu altul, doar ca eu nu am suferit, stii cum este?
Daca iubesti pe cineva lasa-l sa plece, daca te iubeste se va intoarce, asa am zis si eu, pana la urma cine sunt eu sa stau in calea fericiri ei, daca ea se simte bine alaturi de el bravo ei, a facut o alegere buna, daca sufera alaturi de el, asta e, alegerea ei sufera consecintele.
In rest cam asta este.
Nu stiu cum este la tine, dar eu am trecut relativ usor peste aceasta etapa, eu reusesc sa am detasez destul de usor cam de orice problema, dar din pacate nu toti pot face la fel.

| seth2016 a răspuns:

Niste jogging? Origami? Puzzle? Marocco? Iesi cu gasca? Faci dus rece/cald (cand e rece tipi)? Deseneaza sau picteaza. Daca zici ca emotiile sunt mixte ar putea iesi ceva interesant.

Bafta!