| goglo a întrebat:

sunt băiat si am 13 ani, deci am frenul penisului mai in stanga si el nu e pe centru fix.
Fara rasp ca mai cresti DAU FUNDAA.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici ochii nu ii ai egali.

| corbulalbrosu a răspuns:

Organele umane in intregime/totalitate, sau doar anumite parti ale corpului/organismului nu sunt intotdeauna simetrice, egale sau perfect pozitionate. In consecinta se poate aprecia ca exact la fel se intampla si in cazul frenului penian existent pe penisul tau : pur si simplu nu este perfect pozitionat deci asta e, nimic altceva. In rest tu sa fii perfect sanator.

| mihai69 a răspuns:

Ca să primești un răspuns (oricare), trebuie să întrebi ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Cu ce te dranjeaza acest lucru?

| LPCTSTR a răspuns:

Buna dimineata, soare...