| AlEx_9074 a întrebat:

sunt baiat si am 14 ani si inca nu mi-am primit primul sarut, si nu stiu ce sa fac imi este cam jena cand ma intreaba cineva.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ti fa griji, mai ai timp!
Dar poate, in loc sa astepti sa-l primesti, ar trebui sa-l oferi?winking
Succes! Numai bine!

| Catalion a răspuns:

La 14 ani? Asta inseamna ca daca aveai 15 ani mureai de rusine? Esti inca copil mic ma, mai bine du-te si joaca fotbal sau asa ceva.

| Maria_8455 a răspuns:

Draga alex, nu trebuie sa iti fie jena, iar daca saruti o fata cat de curand nu ii spune ca e prima fata, pentru ca e mai bine sa dai celor din jur o senzatie de siguranta.Si inca ceva nu conteaza cu cine o sa te saruti prima data mai ales daca nu vrei sa pui sentimente pur si simplu fa-o. Succes!:*:*:*

| M3HappyKid a răspuns:

Esti baiat si ar trebui s-o faci:X e si daca te intreaba spui si tu ca te-ai sarutat ce trebuie sa le spui totul unoralaughinglaughingnu sati linisti:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista o data pana la care trebuie sa te saruti? o faci cand te simti bine, cand simti ca trebuie sa o faci si cand ai gasit o persoana care sa merite sa faci lucrul asta. Ori esti vreun gigolo care vrea mai mult si intr-un timp scurt?

| mvn_1158 a răspuns:

Ai prietena? daca da atunci totu e simplu dovedestei ca tii la ea si intr-un sfarsit vei primi si primul sarut.
daca nu ai prietena cautati apoi o sa va si sarutati.