| TheMitOfTheRedEyes a întrebat:

Cand v-ati primit primul sarut de la un baiat/o fata?

Răspuns Câştigător
| Unbearable a răspuns:

12 ani. O zi tampita. O alegere tampita. O provocare tampita. Raspund de cele mai multe ori la provocari, dar nu inseamna ca a fost un sarut sentimental... poti considera ca inca nu l-am avut, doar o joaca.

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

16 ani.Noapte cu lună plină...Doar el şi eu.Au trecut 5 ani de-atunci.Acum nu mai ştiu nimic de el, deoarece el era din alt oraş.

| butterfly27 a răspuns:

La 14 ani.Pe vremurile acelea asa era normal.Acum lucrurile sunt ft evoluate.Nu is batrana...dar suntem in secolul vitezeihappy

Răspuns utilizator avertizat
| Lorenada a răspuns:

La 13 ani, a fost foarte placut cu n baiat blond cu ochii albastri

| Merry24 a răspuns:

Primul sarut a fost la 12 ani, dupa o plimbare in parc ne-am sarutat si desi nu stiam sa sarut el totusi m-a invatat. Dumnezeu sa-l odihneasca acum caci a murit 9 ani mai tarziu de cancer la plamani.El a fost si va ramane cel mai bun prieten al meu.Am fost 4 luni impreuna dar dintr-o greseala de-a lui ne-am despartit dar am ramas cei mai buni prieteni.

| Infraverde a răspuns:

primul sarut de la un baiat l-am primit cand aveam 2 saptamani, m-a pupat tata, de la o fata cand aveam 1 minut de la nastere, m-a pupa mama

| BlooyGirl a răspuns:

La 13 ani...am cazut pe un baiat in skatepark si nu stiu cum neam pupatlaughing)

| ozzy22 a răspuns:

Mda...phay la gradii:pcand aveam 4-5 ani:dda asta nu se pune.da sarut sarut cam pe la 9 ani/