| Cucvbigg8g a întrebat:

Sunt baiat si am aproape 15 ani. Este problema daca am facut sex cu un prieten si a ejaculat la mine gura? Am facut sex de mai multe ori, dar întrebarea e, pot sa pățesc ceva? Pana acum ejaculam unul pe altul, dar s-a mai intamplat sa ejaculez eu în orificiul lui anal.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e prosteala de copii nu sex.

| mihai69 a răspuns:

Dacă stați bine cu igiena și nu practicați întâi anal și pe urmă oral direct, nu pățești nimic.
Și folosiți naibii prezervative și lubrifiant! Că e și mai sigur, dar mai ales mai plăcut!

| vocea a răspuns:

Sunt multe bacterii pe care le poti lua, te poti imbolnavi, daca tot faceti asta faceti protejat si incercati sa aveti o igiena adecvata.

| cikone a răspuns:

Nu se intampla nimic. Unge anusul bine sa nu- l ranesti.

| XNicooxp a răspuns:

Sexul anal e periculos sunt multe bacterii in orificiul anal. O intrebare dupa ce ejaculai in orificiul lui anal dupa mai continua partida? Folositi prezervative? Ar fi indicat sa folositi lubrifiant si prezervativ. Sunt multe boli cu transmitere sexuala mai ales daca amandoi dintre voi ati mai avut contacte cu alti baieti! Multa grja.

| Cucvbigg8g explică (pentru XNicooxp):

Sincer nu am folosit nici lubrifiant nici prezervative, si nici unul dintre noi nu am mai avut contact cu alti băieți iar cand ejaculam partida mai continua putin cu putin sex oral din partea mea

| XNicooxp a răspuns (pentru Cucvbigg8g):

Dupa orice contact anal spalati-va! Nenumarate infecti poti sa faci mai ales dupa ce penisul a fost in anus. Si apoi in gura. Cea mai mare prostie. Folositi lubrifiant si prezervative! Faceti niste analize mai ales daca de multe ori ati facut.

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

Te inteleg si iti admir curajul de a face publica o astfel de intrebare.
O sa impartasesc cu tine experientele mele sexuale.
Eu ejaculez in fiecare weekend in gura prietenului meu si nu i s-a intamplat nimic.
Personal, n-am avut curiozitatea sa incerc inca, doar el e mai pervers si ii plac lucrurile de genul.
In restul saptamanii, facem si oral si anal, fiindca sunt parintii lui plecati la serviciu si nu exista risc sa fim prinsi.
Faza e ca dupa ce-si clateste gura, isi simte dintii lipiciosi si ii scartaie pana seara, e singurul disconfort de care se plange mereu dupa sexul oral.
La sexul anal se impute treaba (de obicei si la propriu), in sensul ca ma mai scap la el in anus - ceea ce nu-i prea convine, fiindca urmatoarele doua zile se vaita ca-i aluneca bucile.
Cred ca m-a luat valul sa intru in detalii, dar te las pe tine sa alegi informatiile utile din ce ti-am scris.
Fii in continuare tu insuti si nu lasa lumea sa te schimbe prea mult.

| stefansfatuitorul a răspuns:

Este probabil sa nu se mai poata caca vreodata si sa-i explodeze stomacul daca sperma ta se intareste si ii blocheaza oficiul anal

| junioru20 a răspuns:

Schimbă-ți setările de cont ca să poți primi mesaje private de la toți utilizatorii