| r7875567099998 a întrebat:

Sunt baiat si sunt gay, am 16 ani, aseara a venit un prieten la mine cu un an mai mare cu care am mai avut relatii intime.Mereu folosim prezervative dar inainte de a ne termina le dam jos, aseara dupa ce si.a dat jos prezervativul i.am facut oral si a ejaculat la mine in gura,pot sa patesc ceva? Pana acum ejaculam unul pe altul, acum a fost prima data cand a ejaculat la mine in gura.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu prea sunt sanse asa mari decat daca ai tu vreo carie ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma contine un amestec de saruri minerale, vitamine, acid citric, calciu, acid ascorbic (vitamina C), creatina, fructoza, acid lactic, magneziu, fosfor, potasiu, sodiu, zinc, vitamina B12. De asemenea, specialistii spun ca sperma contine proteine si aminoacizi, deci avand in vedere/in considerare ceea ce contine sperma, este de la sine inteles ca nu are efecte daunatoare pentru organism. Dar Atentie! Datorita beneficiilor pe care le ofera si a substantelor continute, specialistii spun/considera ca sperma creeaza dependenta. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă partenerul nu are nicio boală cu transmitere sexuală, nu pățești absolut nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa iei o boala sexuala de la acel baiat.

| NotTodayOrTomorrow a răspuns:

Nu

| Alutaaa a răspuns:

Și eu vreau sa fac oral cuiva
Pot sa iti fac tue?