| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si am un coleg din alta clasa care e si un prieten foarte bun.Mereu cand vorbim pe facebook, imi trimite de multe ori " :* ","

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa, si?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ar trebui sa te gandesti automat la ceva "rau" sau "imoral".S-ar putea ca el sa-si manifeste prin acele emoticoane atasamentul si placerea ca este prieten cu tine, ca-i face placere ca stati de vorba.Nu trebuie sa te duci cu gandul la altceva.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Asa si? Mare chestie. Acum sa nu imi spui ca, consideri ca te place. Nu e asa, neaparat. Poate ca vrea sa fie dragut cu o prietena foarte buna de a lui.winking

| LiveForNowSpeed a răspuns:

Poate nu știe emoticoanele.laughing