| marinageorgiana14 a întrebat:

Am un coleg in clasa, si suntem buni prieteni (foarte buni) dar la scoala nu prea vorbeste cu mine, adica vorbim dar nu mult, iar cu celelalte fete da, iar pe facebook vorbim la greu (aprox. toata ziua) de ce?

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este timid cand sunteti fata in fata.Sigur te place, in timpul acelor discutii "la greu" strecoara picatura cu picatura sentimentele tale pentru el. Vei vedea daca intelege, daca nu inseamna ca deocamdata este imatur in privinta dragostei si iubirii.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste, dar nu vrea sa se afiseze cu aceasta relatie. Vrea ca relatia voastra sa fie una ascunsa.

| marinageorgiana14 explică (pentru Emilian65):

Nu prea cred, adica eu. parerea mea sunt cam uratica, ma refer la inaltime, sunt scunda iar el inalt, dar in rest e totul ok la mine,, nu stiu ce sa zic, poate ai dreptate happy

| grab a răspuns:

Pai de ce vrei sa vorbeasca si cu tine la fel de mult? il placi? daca da, spune-i! happy succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai este rusine cu tine. Nu te obosi sa il mai cauti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vorbeam pe vremea cand aveam Facebook sau Mess cu ale mele colege mai mult decat fata in fata. E vorba de lejeritate, te exprimi mai usor in scris decat oral. E mai timid el, de felul lui? Asta ar putea explica de ce prefera sa vorbiti in mediul online.

| marinageorgiana14 explică:

Really? laughing avem doar 14 ani laughing

| rebiik a răspuns:

Te place si nu vrea sa evidentieze asta!

| McGog a răspuns:

Cel mai sigur ii este teama sa te abordeze direct, cred ca este mai timid de felul sau sau nu a mai fost pana acum cu nimeni. incearca sa il intrebi tu daca simte ceva pentru tine. Bafta.

| Azpilicueta a răspuns:

Findca are doar 14 ani nu poti avea pretentia sa vina la tine si sa te pupe direct si sa iti spuna vreau sa fi sotia mea etc etc etc
I este rusine sa vorbiti fata in fata ca poate greseste un cuvant si decade in ochii tai
Nu conteaza cum esti grasa slaba urata frumoasa conteaza ca esti om happy
Bafta fata