| Rooney7 a întrebat:

Sunt boboc, cls 9.Am niste colege noi, vorbesc cu ele dar vreau mai mult de atat big grin.Arat destul de ok, sunt putin cam timid si nu socializez extrem de mult! Ma comport bine si am un caracter frumos, sunt o persoana amuzanta.Cum pot sa le abordez/bag in seama mai usor..in asa fel incat sa le atrag atentia mereu.O sa incerc sa fac si eu maine primul pas....Cred ca trebuie sa fiu mai sociabil, de fapt sa invat! Daca puteti sa-mi da-ti si niste subiecte...sau un model. de conversatie ar fi perfect.Pup, funda.

2 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Abia vine balul bobocilor si deja ti-e gandul la harem?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Fetelor le plac baietii destepti, dovedeste-le asta prin invatatura, deci... ce e de facut?