| Beautyemma4you a întrebat:

Sunt distrusa! Ma numesc emma si am 14 ani! Ieri am aflat de la cea mai buna prietena a mea, care o cunosc de la gradinita ca, cand nu sunt in parc iubitul meu umbla cu alta, eu de fel nu prea mai pot iesi cu gasca deoarece am multe teme de scoala, si l-am intrebat si mi-a zis ca nu-i adevarat, ne-am certat si dupa 1 ora a venit m-a sarutat si mi-a zis ca se desparte de mine sincer sunt distrusa chiar il iubesc, ce pot face?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ema, cand vei ajunge la varsta necesara pentru a avea o relatie, vei sti sa-ti alegi mai bine partenerii. Patesti asta fiindca te-ai grabit sa ai "iubit" la 14 ani. Fiecare fapta urata este pedepsita, din pacate tu simti din plin pedeapsa. Asta este, va trece si asa vei invata ca fiecare lucru se face la timpul lui.

| kimmy7 a răspuns:

In primul rand daca este mai mare ca tine. probabil doreste pe cineva mai mare ca el pentru a avea relatii sexuale cu acea persoana. stiu cum e am trecut prin asta. roaga`l sa vb fata in fata sau cel putin sa ramaneti amici pentru ca mai incolo totu` se poate schimba. si tu trebuiee sa-ti faci timp si pentru el dar numai pune atat de mult suflet la el :*. sau mai e o varianta daca el nu accepta sa va vedeti fata in fata sa vb si sa va spuneti sentimentele cel mai bine este ca dupa sa-l trratezi cu foarte multa indiferenta si sictir si sa vezi cum el dupa te va cauta pentru ca o sa se intrbe de ce faci asta. indiferenta doare! :*:* ai grija!

| saske117 a răspuns:

Zii ceva de genul ca l-ai confundat sau ceva, fa-l sa creada ca ti s-a pariut si ca ai exagerat, crede-ma, merge daca ii pasa de tine

| stefanya96 a răspuns:

Eun dobitoc daca nu ai avut o relatie mai speciala cu el nu merita sa suferi pentru ca el e un vagabont sincer.Te rog eu arata-i ca nu-ti pasa pentru ca daca te vede suferind o sa-si bata joc de tine, te va fraieri sa va imapcati si el sa umble cu alta. Fata mea fii desteapta ca pe lumea asta sunt unii mai buni ca el si o sa gasesti altu.Ai grija de tine si uita-l pentru ca nu merita o lacrima de la tine. pupicei