| irina41099 a întrebat:

Intrebare pentru fete: ce e dragostea? pentru baieti: cum o simtiti?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Si eu am trait-o o data si e ceva cum sa spun...
Ca senzatie cand esti cu ea/el simti o stare de liniste, caldura ai sta toata ziua in bratele lui/ei si parca nimic nu va va putea despartii vreodata:X!

2 răspunsuri:
| Wellfun a răspuns:

Eu personal, ca băiat, chiar dacă am trăit'o de 2 ori îţi pot zice că îţi vei da seama singur. Acea persoana va fi deosebită pentru tine, în pofida oricărui fapt. Vei fi gata să faci orice pentru ea, pentru a fi îmrepună. E ceva deosebit şi unic.

| JokoSmile a răspuns:

Dragostea nu se poate spune in cuvinte ea se simte :p.