| IonutzRo2 a întrebat:

Sunt Indragostit de o fata si nu stiu Cum sa ii spun imi puteti da niste mici sfaturi happy?
Fara Hate Please

8 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Buna,
Ea te place?

| IonutzRo2 explică (pentru alina2k18):

Da, Pentru ca Mereu vrea sa Vorbeasca cu mine

| IonutzRo2 explică (pentru alina2k18):

Da Cred

| alina2k18 a răspuns:

Da-mi mai multe detalii, varsta, cat de timida e, daca ati iesit impreuna si incerc sa creez ceva cum sa ii spuiwinking sa fie dragut si s-o impresionezewinking

| IonutzRo2 explică (pentru alina2k18):

Pai are 14 ani timida e putin. si da am iesit odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia-o de mana, uita-te in ochii ei atent, zambeste-i subtil, si spune-i printr-un discurs cat se poate de romantic usor balbait sentimentele. O sa dovedeasca ca esti un baiat romantic si sensibil, multor fete le plac astfel de baieti iar sansele sunt mari sa iti acorde vreo sansa... Bafta!

| NellieLovett a răspuns:

"Eu te plac. Vrei sa fim impreuna?"
Nu fi prea insistent. S-ar putea sa se sperie.
Arata-i ca o placi cu gesturi mici, dar de efect. Ureaza-i succes inaintea unui examen, fa glume, intereseaza-te de hobby-urile ei.
Daca iti spune "Nu", sa nu te superi. S-ar putea sa nu fie vina ta, de exemplu poate doreste sa se concentreze pe scoala.
Sper ca te-am ajutat!

| Luoar94 a răspuns:

Nu ii spui, ii arati, dar la inceput poti sa incerci sa o faci sa rada, sa o faci sa se simta ok in preajma ta, sa o faci sa se simta bine, si si usor usor sa te apropii de ea si sa ii spui atunci ca, o placi happy, iubirea vine pe parcurs deci, trebuie sa o iei usor happy laughing) cam ca la vanatoare, daca ii arunci asta cu iubirea, laughing se sperie si fuge laughing), suna ciudat dar incearca, nu cred ca o sa regreti.Cel mai important, trebuie sa fii rabdator, nu are rost sa te grabesti cu asta, fetele trebuie respectate si intelese, happy si sa nu te lasi pacalit de aparente.