| anonim_4396 a întrebat:

Sunt într'o mică / mare dilemă. În seara asta prietena mea a venit pe la mine și mna, cum lucrurile mereu se încing între noi și încercam din rasputeri sa nu facem contacte sexuale sau sex, facem si niște atingeri mai " hot ". Problema este următoarea. Eu, în seara asta am ejaculat foarte, foarte puțin lichid din acela care iese înainte de spermă. Chiar nu'mi vine în minte, oricum faza e cam așa. Cred că o picătură foarte foarte mică mi-a curs pe deget ( repet, nu lichid preseminal sau spermă ) și am văzut că trebuie să mă abțin. Acel lichid s-a uscat timp de o oră si ceva pe deget si m-am șters și cu șervețel între timp dar treaba este din nou, alta. I'am făcut degețica ca să o satisfac oarecum și vreau să știu dacă acel lichid care mi s-a uscat pe deget ar putea afecta cu ceva faptul ca eu l'am introdus în vaginul ei ( sarcină sau ceva, țin să menționez că ea e încă virgină și eu la fel, iar din câte am auzit acel lichid doar in cantități normale poate fi un pic periculos ) aștept părerea voastră, este vreoun risc sau altceva dacă am făcut asta?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu e panică - dacă a apucat să se usuce, putea fi și spermă pură - nu mai e „activă".

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine, daca este reala, nu exista risc de sarcina. Altadata sa fii mai atent si sa nu mai repeti ce ai facut de aceasta data daca nu vrei sa fii tatic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"sa nu facem contacte sexuale"... Ai "ejaculat" lichid din acela care iese inainte de sperma dar nu este lichid preseminal? Ai ejaculat pipi sau cum? Ca fapt divers, doar pe sperma o "ejaculezi"...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si de ce numiti actiunea de a va excita partenera "degetica"? Chiar nu ati putut gasi un nume mai putin cretin?

| Trynda a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai copiii de 14 ani atat stiu. laughing

| kiv1990 a răspuns:

Ei baiete gata, pregateste-te sa devii tătic

| kiv1990 a răspuns:

Nu înțeleg de ce nu mi-a adăugat tot răspunsul, site de rahat

| PedoBearJB a răspuns:

Pastila de a doua zi sau contraceptive.