| NUVEIAFLA a întrebat:

Sunt un tip cam timid si as vrea sa-mi fac o prietena dar ma strica timiditatea asta.
Exemple:-Nu prea stiu cum sa incep o conversatie, astept pe altii sa se bage in vorba si dupa aceea de abia ma bag si eu.
-Nu prea sunt vorbaret
App:
Imi place foarte mult de o fata, am mai fost cu ea dar stateam doar cate 3-4 zile deoarece nu vorbeam si va dati seama ca o deranja.
Vorbesc foarte mult cu ea.
O consider ca o sora si ea pe mine ca un frate in ziua de azi.
As vrea foarte mult sa ma impac cu ea, dar nu stiu daca ea mai vrea deoarece sunt cam timid.
Cand o intreb de dragoste ma evita, ma repsinge, schimba subiectu.
Daca ar mai fii vreo sansa sa fiu cu ea imi puteti zice va rog?
Spuneti-mi aici ori dati-mi add la Y! M : omidajunior1
Dau Funda Pentru Cel Mai Bun Raspuns! AJUTATI-MA VA ROG.
-

Răspuns Câştigător
| quest_6999 a răspuns:

Ce-i cu timiditatea asta?laughing Hai ma ca nu te mananca fata,fi curajos vorbeste cu ea etc,si eu am fost timid la inceput cu fetele,da cu ajutorul unei fete care e si colega (mentionez ca e mai rea big grin )m-a ajutat sa scap de timiditatea asta laughing)Deci du-te cu tupeu inainte si intreab-o ce vrei tu,poti sa o intrebi si despre o tema etc, ce face vacanta asta! Daca nu poti asa, bea un pahar de bere inainte sa te duci la scoala si ai sa vezi laughing

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate nu ii place aspectul fizic pe care il ai sau ii poti zice daca vrea o relatie stabila cu tine si ca o sa fii mai vorbaret.

| NUVEIAFLA explică:

Altceva mai amanuntit?happy Te rog