| AJKICK a întrebat:

sunt un tip de 18 ani, si am o mare problema.Intreb aici, fiindca nu am alt loc unde pot sa intreb.Am mari probleme in a imi face o iubita, de fapt nu am avut nici o data una.Treaba este ca nu sunt nici gras,nici urat, am 1.84 si 83 de kg, arat ok zic eu.Am si masina,

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Din fericire (si spre mirarea mea), fetele nu se uita doar la aspectul fizic, se mai uita si ce are in cap partenerul ei. Deci cu ce ai zis tu acolo nu rezolvi mai nimic. Bine. prin asta nu vreau sa zic ca unul care stie detoate dar arata mai rau ca naiba esti mai bine privit de fete decat unul ca tine. Adica. anyway intelegi tu ce vreau sa zic (sper). Ideea este ca trebuie sa-ti gasesti o fata cu caracter la fel sau care sa semene foarte mult cu al tau. Si acea fata o poti gasi bineinteles. ori pe retele de socializare ori. pe afara, de la prieteni, de unde vrei tu. Si dupa ce gasesti tu o fata care (crezi ca) se potriveste cu tine, poti incepe sa va cunoasteti mai bine unul pe altul, sa va petreci cat mai mult timp impreuna si tot asa pana cand o sa ajunga si ea sa te placa. Mai departe te descurci tu singur. Mult noroc! Si nu fi dezamegit daca nu-ti iese din prima. happy

| Mussette a răspuns:

Precieaza si ce masina si cat esti disponibil sa cheltui. rolling on the floor glumesc.
Probllema e posibil la atitudinea ta, sau caracterul tau, sau la vocabular, la aspectul fizic.

| AlexandruCurca a răspuns:

Trebuie sa ai muschi mai mari decat ai lui PashaBiceps.