| anonim_4396 a întrebat:

tocmai mi s-a inatmplat ceva neplacut si sunt cam agitat.
Deci, am 18 ani si inca ma trezesc de obicei la 10 ca sunt in vacanta, azi m-am trezit brusc la 7:15 si simteam nevoia sa ma duc la toaleta. Am ajuns si am urinat putin si in acelasi timp am scos ft putin si pe cealalta parte. Problema e ca a trebuit sa ma fortez enorm pentru aceste 2 lucruri iar de la urinat m-a usturat rau penisul. Simt ca nu mai pot sa urinez desi simt ca trebuie si inca mai am urina si nu pot sa incordez ca sa zic penisul, ce am?

2 răspunsuri:
| Irinel15123532 a răspuns:

Mergi la medic.

| andreib5210 a răspuns:

Mu stiu daca are legatura dar am me tio at in alta zilele trecute ca am avut timp de 2 zile un discomfort si o durere in zona dintre penis si anus in timp ce faceam,, numarul 2"