| NoNamemartes a întrebat:

de dimineata m-am trezit sa ma duc la scoala m-am dus la baie ca tot omul si mai jos de buric langa penis aveam un cos si l-am rupt din greseala, a curs putin sange dupa 10 min a inceput sa ma usture penisul, am fost la baie sa urinez si am urinat ceva albeata, nu este ceva gen cand ejaculez dar in gen era tot culoare alba, de la ce este, infectie ceva? Dupa aceea am plecat la scoala si dupa 1 ora nu mai m-a usturat.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă-ți un RMN să nu ai complicații

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai in casa unguentul FluocinolonN printre medicamente, aplica de 2-3 ori un strat subtire de unguent peste locul cu pricina. Sanatate!

| NoNamemartes explică (pentru corbulalbrosu):

Dar de ce a am urinat asa alb.