| anonim_4396 a întrebat:

Toti prietenii mei au prietene, Si m-au invitat la o intalnire (fiecare cu prietena lui) si cu multa rusine le-am spus ca nu am prietena! Cum sa imi gasesc o prietena? funda! (sa nu aud ca sunt prea tanar sau ceva de genul)

7 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Si tu de-aia vrei prietena? Atunci esti prea prost, nu prea tanar.

| tigersss a răspuns:

Pai gaseste o fata draguta care ii place de mult de tine si gata s-a rezolvat problema

| Necunoscută a răspuns:

Da' o zis cineva că eşti prea tânăr?

Toate la timpul lor, bro!hee hee

P.S-tu vrei prietenă doar pentru faptul' că trebuie' să mergi la respectiva întâlnire? Fugi, mă! tongue

| fyfy3 a răspuns:

Poti sa-ti bagi idu pe net...

| TrollHeart a răspuns:

Vreau si o relatie cu ea! nu doar pentru intalnire!

| Aylinn a răspuns:

Ca sa iti gasesti si tu o prietena iesi mai mult in lume, cunoaste persoane noi.

| albu1989 a răspuns:

Sa spunem ca iti gasesti o prietena
ce demonstrezi dupa intalnirea respectiva...adica a 2-a zi?