| ﻉssy a întrebat:

YOY TPU plss hellp mee! CEVA DE GROAZA PTR MINE S-A INTAMPLAT! deci! eu am invitat-o pe o fata de la gradinita de la mine, acum eu sunt in a 7a,si noi doua cand eram mici eram cele mai bune prietene,si,ne-am reintalnit bine de tot acum doua luni si de acu doua luni vb in fiecare marti si joi cu ea sad si sambata eu imi sarbatoresc ziua,si i-am dat invitatie! si! o lasa,dar faza e alta ca la gradinita noi doua am avut inca o prietena dar nu cea mai buna si acum prietena aia e prietena cea mai buna cu asta pe care am invitat-o si eu o cunosc pe aia dar nu asa de bine ca pe asta! sad. ssii asta pe care am invitat-o i-a spus aleia ca e ziua mea si aia a zis ca vrea sa vina si ea si i-a zis lu asta sa-mi zica mie sad si aia mai are o sora mai mica si is fitoasee amandoua! si fata aia pe care am invitat-o mi-a zis ca o sa vina si aia,de fapt o zis ca daca poate sa vina si aia,si eu pe loc i-am zis da, dar dupa aia i-am zis ca nu stiu, ca 2trebe sa vb cu mama! si mi-e rusine sa-i zic mamei! spuneti-mi cum s-o refuz ca eu nu vreau! in afara de : scuze dar nu! un raspuns mai aasa sa ies din situatia asta jalnica ca eu nu vreau pe alea la ziua mea,dar nici nu vreau sa mint sau ceva de genu,si imi trebuie raspuns pana diseara! VA ROG crying crying crying Dau Mii de funde si voturi,vreau sa am o zi de nastere frumoasa, nu cu cine nu vreau eu, si sa ma simt si eu bine si celelalte...ps:imi sarbatoresc ziua acasa la mine! deci,, na! stau la casa!

Răspuns Câştigător
| Katoteshika a răspuns:

Parerea mea este ca sa le spui frumos ca vrei sa ai o zi de nastere frumoasa si ca ai destui copii...in plus nu le cunosti asa de bine si ca nu aveti despre ce discuta... spune-le ca ai vrea sa le inviti dar ai destui invitati si ca practic abia le cunosti!
sper ca te-am ajutat...
LA MULTI ANI! (pentru sambata)

| ﻉssy explică (pentru Katoteshika):

Muuultumessc! De fapt luni e ziua mea si mi-o sarbatoresc sambata! esti o draguta! chiar asta o sa-i spun! thanks tare, tare mult!

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1 la mana pun pariu ca daca mai citesti odata nici nu nu intelegi ce ai scris. 2 la mana ceva de groaza inseamna sa te imbolnavesti, sa patesca ceva rau un prieten sau un parinte. Ce ai scris tu e doar o joaca de copii. Daca nu vrei sa mai inviti pe nimeni in plus spune NU. Daca nu esti in stare sa spui NU atunci taci si inghite

| ﻉssy explică (pentru suntserios):

laughing tine pentru tine raspunsu, ca deja i-am spus haha laughing

| Katoteshika a răspuns:

Cu placere...
ma bucur ca te-am ajutat!

| anonimus55 a răspuns:

Poti sa le spui ca pleci la o cunostinta de a ta sa-ti faci ziua si ele nu au cum sa vinawinking