| Coarna_Mihai_1990 a întrebat:

Uneori cand incep sa ma masturbez... ejacularea vine extrem de rapid ne tinand foarte mult... e bine, normal, rau?

Răspuns Câştigător
| Nicky29 a răspuns:

E normal, masturbarea nu e la fel ca sexu iti vine mai repede cand te masturbezi de cand atunci cand faci sex pentru ca incerci sa iti eliberezi hormoni cat mai repede posibil.

6 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Baga-ti un dop de la vin prin varful scarbavnicei si scoate-l cand crezi tu ca ti-a obosit tricepsul.

| Negoiu a răspuns:

Eşti prea excitat, nu-ţi fă probleme...

| sokey a răspuns:

Sa nu te imbolnavesti de Ejaculare Precoce.

| HellyBoy a răspuns:

Nu e foarte OK, pentru ca e posibil sa ai ejaculare precoce.Ia o pauza, incearca dupa si bucura-te de rezultatwinking

| Vasy1999 a răspuns:

Freaco mai incet nu te mai uita atata la pornache si laso mai moale ca poate o doare pe saraca *** de la atata masaj rolling on the floor

| Coarna_Mihai_1990 explică (pentru Vasy1999):

Ma stai linistit ca nu-s tipul ala care a incepu de la vasrta de 12 ani sa o " frec" ca disperatu, si nici acuma nu o fac prea des tongue