| anonim_4396 a întrebat:

URGENT!
Am facut sex anal cu prietena mea, astazi, pentru prima data ( la amandoi ), iar la duş a observat o chestie alb-galbuie ca ii cade in apa, ea spune ca ar fi pe langa anus aceasta substanta. Eu stiu ca n-am ejaculat acolo...
Ma gandesc ca ar fi acel lichid care il elimina pe vagin cand este excitata?
De durut doare putin ca na, pentru prima data si... Ce ar putea sa fie? Nu a fost multa.
Rog seriozotate!
Dau funda celui mai explicit raspuns!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Poate fi secretia ei vaginala. La unele fete, chiar prin sex anal le este stimulat clitorisul si pot ajunge la orgasme intense.
Mare atentie ca daca termini in ea, trebuie sa isi protejeze intrarea in vagin cu un tampon pentru cateva ore. Chiar daca se spaala, acolo mai ramane ceva lichid si dureaza pana se elimina complet.

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Daca tu n-ai ejaculat in interior, acel lichid pe care l-a observat prietena ta, este de la ea. Este lichidul care-l elimina orice femeie in urma unei satisfaceri deosebite.