| qwerty12 a întrebat:

Salut TPU,va rog ajutati-ma, dau funda! cum sa-i spun unei fete de la mine din clasa ca imi place de ea? as vrea acum, in astea 2 saptamani de scoala cate mai sunt,sa-i spun ca o plac,dar nu stiu cum.ea cred ca si-a dat seaam ca o plac, mai ales de la prietena ei, ca ea si-a dat seama ca o plac.ne intelegem bine, ne ajutam, vorbim...dar..tot am sentimentul ala ca ar putea sa zica ca nu-i place de mine...va rgo, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AdelynutzaGeo a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea. fetele apreciaza sinceritatea. daca atunci cand o s-o intrebi daca vrea sa fie cu tine iti spune nu, sa nu te superi pe ea, pentru ca ea poate te considera mai mult ca un frate

7 răspunsuri:
| VADIq a răspuns:

Nu trebuie sa ai frica!
Asa sunt majoritatea cu frica ca pot fi respinsi...

| RAY a răspuns:

Aia va zice ca faci misto de ea, vb cu ea stai o vreme nu te grabi asa repede

| BLeur a răspuns:

O iei frumos de mână, sau îi spui să meargă cu tine, şi îi spui tot ceea ce simţi pentru ea FAŢĂ în FAŢĂ. happy.

Mult noroc.

| ConducereaLumi a răspuns:

Bine fetele vor sa rada asta e clar... deci mentine o relatie intre voi chiar daca nu e cea ceti doresti dar o face sa te place mai mult apoi invit-o undeva (cinema, acasa la tine) [nu la restauran pentru ca va crede ca vrei o intalnire cu ea] si zi ca o placi tongue happy

NOROC CHIOR O SA AI DACA FACI CE ZIC EU! rolling on the floor

PAA!

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu fi paranoic, mai bine gandeste-te ca si ea simte ce simti tu. intr-o zi trimite-i un biletel, daca esti o pers mai imatura, dar daca nu esti atunci invit-o unde sunteti singuri si spune-i ce simti pentru ea sincer!

| Alchemy a răspuns:

Sincer si eu procedez la fel, nu incerca prin messenger doarece este nasol, fedele adora sinceritatea! Iao de mana undeva in spatele scoli daca esti mai timid sau in fata scoli daca esti mai tupeist si spune-i tot ce simti pentru ea (FUNDA pls)

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Dar nu are importanta, macar incearca si spune-i, iar daca va zice nu incearca sa o faci sa se indragosteasca detine, adica vorbeste cu ea, ia-o in brate etc