| Looly_7417 a întrebat:

Buna alls:*. Deci vreau sfaturi pentru. ca nu stiu ce sa faclaughing. Deci sunt la scoala si plac un baiat de clasa a 8a. El [A] si cu prietenul lui I, vorbim ne intelegem totul bine.Chiar ne-am si sarutat.De curand nu mai vorbesc cu el pentru ca vreau sa il uit. Mi-am dat seama ca atunci cand imi zicea ca ma place zicea si altor fete si m-a deranjat. Intr-o zi eram afara cu A cu I o fata si altii. A a sarutat o fata dar inainte de asta s-a uitat la mine atunci si eu l-am sarutat pe I.Acum A se da la cea mai buna prietena a mea iar I se da la mine dar eu din pacate tot la A ma gandesc.

1 răspuns:
| fokker a răspuns:

Evita-l pe A, ai avut sansa sa fi cu el, dar ai ratato!

Gandeste-te la I, pe A nu il placi pentru ca spune vorbe care te deranjeaza, daca tu l-ai sarutat pe I prima, el a facut-o pentru a te face geloasa(te place), daca e invers, te-ai simtit naspa, l-ai sarutat pe I pentru ca il placi, sau pentru a-l face gelos pe A?

Daca nu il placi pe I, cauta altul!