| Nemuritoru a întrebat:

. Va rog spuneti-mi cum sa repar aceasta greseala ... [Eu sunt indragostit de o fata de la mine din clasa . Intre noi exista o relatie mai speciala (exista) ma lua in brate,ma saruta pe obraz venea la mine in banca . Vazand acestea eu am inceput sa ma bag mai mult in seama cu ea ( ea imi raspundea la orice ii spuneam) cred ca am exagerat. si acum ea nu prea mai se poarta la fel cu mine si nu vreau sa o indepartez.As vrea sa ii spun ce simt pentru ea dar imi este putin teama si rusine . nu stiu nici cum sa o abordez] . sa-i spun in fata ? Va rog un sfat ! funditaa `` la cel mai bun

Răspuns Câştigător
| 000Diddy000 a răspuns:

Ar trebui sa-i spui ceea ce simti in fata ca sa nu o pierzi, nu da cu piciorul acestei relatii, se vede ca ea te iubeste, doar te pune la incercare nu mai fi timid, spune-i ceea ce simti in fata, altfel ea ar putea intelege altceva si atunci ai pierde-o pentru totdeauna ia-o intr-un loc unde sa fiti numai voi doi, de exemplu invit-o la tine acasa si atunci spune-i, dar nu pe mess sau scrisori, mesaje etc chestii din astea, ca va intelege ca nu esti serios si ca pentru tine e doar un joc

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Stai deschis cu ea de vorbă, trebuie să știi ce se întâmplă.
Cu calm și răbdare, nu bruscare și vorbe urâte.
Succes!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Aceea nu se numeste relatie speciala, ci relatie de prieteni apropiati. Trebuie sa-i spui direct si cat mai curand, pentru ca risti sa o pierzi. Pur si simplu o iei de-o parte si ii spui, ce ai de zis. happy

| conttpu a răspuns:

Buna seara! am trecut si eu prin asta in primul an de liceuhappy eu fiind in postura feteilaughing il placeam pe acel baiat, simteam ca ma place, dar il asteptam sa faca primul pas.nu l-a facut, era timidsad mai tarziu am regretat amandoisad eu zis ca e cel mai bine sa vb cu ea. daca nu o vei face, o poti pierde pentru totdeauna.dar, ai grija cum ii spui! asta e cel mai important! bafta

| Anatalent a răspuns:

Pentru a o apropria de tine trebuie sa te porti frumos si sa-i spui ce simti pentru ea ca sa nu ti-o fure altutongue

| Nemuritoru explică:

Ms. pentru sfaturi happy