| maniac5000 a întrebat:

Salutare tuturor. Sunt baiat si am 16 ani si am aflat ca o fata s-a indragostit de mine, spunandu-mi asta pe facebook, si m-am indragostit si eu de ea, dar mi-e teama sa ii spun... si parca mi-ar fi rusine daca as fi cu ea, dar nu stiu de ce, spuneti-mi ce sa fac, funda!

Răspuns Câştigător
| DamianTPU a răspuns:

Buna dimineata.
Majoritatea oamenilor au aceasta frica.
Ca sa nu fie respinsi.
Dar avand in vedere ca tie ti-a spus ca te place. Nu vad de ce sa iti fie frica.
+ nu trebuia sa spuna asta pe Facebook. Tu sa nu faci greseala asta.
Rusine? De ce sa iti fie rusine?
Tu nu vezi cate familii sunt laughing
Lor le-a fost rusine? Poate. Dar au trecut peste spunand : Orice pentru Iubire happy
Sper ca ti-am fost de folos.