| Nemuritoru a întrebat:

! Va rog sa ma ajutati . Am in clasa o fata de care imi place mult . :X :X :X Intre noi exista o relatie mai speciala . Ma ia in brate,ma saruta pe obraz si cred ca si ei ii place catusi de putin de mine... am incercat sa ma bag mai mult in seama cu ea dar cred ca am exagerat si nu prea se mai poarta la fel cu mime.
Va rog frumos dati-mi un sfat . cum sa procedez [AS VREA SA II SPUN CE SIMT PENTRU EA DAR IMI E TEAMA DE RASPUNSUL PE CARE IL VOI PRIMII ,si imi e si putin rusine]
Va rog un sfat . !

Răspuns Câştigător
| nicolestyles a răspuns:

@NuamnumesuntANM :ce propui s-o respecte o saptamana si dupa...
mai bine ii ceri scuze pentru exagerare( mai ales daca ai facut glume prostestiwinking ) si cand se comporta cu tine ca inainte ii zici ca-ti place de ea happy dar n-o fa in plublic, in caz de te refuza sa nu vada ceilalti colegi si daca se afla poti nega( sau treaba ta ) big grin
si faza cu " fetele simt frica " e adevarata in unele cazurilaughing

| Nemuritoru explică (pentru nicolestyles):

Ms. e sfat happy sper sa imi fie de folos.

4 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

E simplu o saptamana respect-o la ore uita-te la ea cu niste ochii...sa o inebunestilaughingsi dp ii spui ca iti place de ea si vezi rasp.big grin(sa nu iti fie frica FETELE simt fricalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-ti scuze ca ai exagerat, zi ca nu asta ti-a fost intentia si apoi dus scotian pana nu mai stie ce-i cu ea.
sa te asiguri daca merge sau nu, merg 99%. eu stiu una la care dusurile astea nu merg deloc.

| Nemuritoru explică:

Ms pentru sfat happy sper sa maajute