| Galiutza a întrebat:

Vine ziua de nastere a unei prietene, implineste 15 ani, noi avem o treaditie ca la fiecare zi de nastere pregatim un cadou surpriza, amuzant gen (la ziua prietenei mele celei mai bune i-am dat un burete si gel de spalat vesela) la ziua ei nu stiu ce sa-i dau! va rog idei.cit mai amuzant! Funda pentru cel mai bun si amuzant rs! scuze de categorie!

7 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ia un morcov, si pune un prezervativ pe el fai niste coite din ridiche baga-l intr-o cutie si pune bilute de polistiren peste elhee hee

| leader a răspuns:

O punga de seminte... de aia mica...

| LoveBlind a răspuns:

Poi ii poti lua o felicitare super amuzanta si eu am primit o data una si asta o poate si pastrawinking; sau ii poti lua un brelog amuzant...sau insigne am gasit una pe net care scria ceva de geu ``azi sunt lefter``bine mai scria ceva dar nu mai imi aduc aminte big grin sau altele; poti sa ii iei o cana super fanny de ex o cana cu cel mai bun bunicbig grin; sau viermi de pahar si ii pui tu; big grin sau guma cu curent. sau un tricou care scrie ceva fanny pe el gen ``nu sunt foarte bun in. pat! pot sa dorm toata ziua!``mrg si altele. sau personalizate un mausped o poza cu boc si nu are fata lui pusa ii pui tu poza cu pr ta; sau o rama cu sumo si ii pui fata ei mrg sunt multe optiuni. sper ca te-am ajutat :*

| paulthegame a răspuns:

Un dildo

| dariana006 a răspuns:

Am sa sar peste categorie, straight face, eu zic sa ii dai o felicitare suuper originala si nste banii big grin 50-100 lei ar fi perfect, ar putea sa isi cumpere ce vrea!

| snep8 a răspuns:

Pai dai o suzeta o minge mikutza ceva pentru copii miki o sa rada mai ales la o suzeta sau un biberon

| florin_9807 a răspuns:

O punga mare sau ceva impaturit mare si inauntru o punga de seminte e f buna happy!