| andreibaros a întrebat:

vineri e ziua mea...si imiplace de o fata. eu ma gandeam sa o servesc cu o bomboana la scoala dar sa ii dau si o cutie de praline milka i love you. ea stie ca e plac si aim zis ca e frumoasa chestii. intrebarea este daca asa parea insistent(adica eu o salut, dar nu vb cu ea ca n-avem subiesct in comun), sau as parea ca imi paa de ea? plz raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e dragut gestul tau si fata va fi magulita!
Dar,ma ingrijoreaza faptul ca iti tai singur craca de sub picioare,cum adica nu vorbiti? Colegi fiind,pana si un pix sau o foaie rupta poate deveni subiect de discutie! Sa nu mai pomenesc de teme,de profesori,de colegi,orice,cum discuti cu amicii tai? La fel vorbesti si cu ea,doar ceva mai politicos!
Si iti spun toate astea,pentru ca fara subiecte comune de discutie,nu vad sa poata fi ceva intre voi,ce ati avea de impartit,doar faptul ca e frumoasa? E frumoasa si Kate Moss,si nici cu ea nu ai subiecte in comun,nu?
Sper ca ai inteles!
Da-i cutia ta de "Milka,I love you",eventual subliniaza pe cutie "I love you" asta si urmareste-i reactiile, dar gaseste si tu motiv de discutie in orice, pana si-n timpul de-afara!
Bafta si la multi ani!

2 răspunsuri:
| papcik a răspuns:

Fratele meu e ziua ta ( la multi ani ) bomboane? ai innebunit? scoateo la un suc, la un biliard, la o pizza, sau la o plimbare prin parc

| andreibaros explică:

Ca imi pasa de ea*, daca as parea insistent* scuze