| Seeezar14 a întrebat:

Vineri seara am fost in club cu prietenul meu, am ajuns acasa pe la 5 si eu eram dornica de a face dragoste. Eram in perioada fertila. Ne-am dezbracat amandoi, si el a ales sa facem doar sex oral, neavand contact sexual, insa penisul a mai umblat prin acea zona dar nu a intrat deloc. In fine si-a dat drumul, evitând total acea zona. Dupa asta, aseara la fel. Urma sa iesim in oras dar am mai făcut un sex oral, si m-am pus peste el, fara chiloti, el avea chiloti. Am stat aproximativ 3-5 minute, fara contact sexual deloc, dar cand m-am dat el avea niste sperma pe chilot, dar a precizatca nu i-a venit deloc sa isi dea drumul si nici nu si-a dat. Azi dimineata am avut o stare de greata, ameteli, frisoane si dureri de cap. Dun ce cauza? Va rog frumos sa ma ajutati. Sunt cam speriata stiind totusi ca nu am avut contact sexual.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

E normal să-ți fie greață și să te doară capul după o noapte la club...

| Seeezar14 explică (pentru mihai69):

Vineri a fost clubul. Azi e luni

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata timp cat nu te/a penetrat nu ai de ce sa iti faci griji. Voi chiar nu ganditi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt cel mai expert, dar acele simptome nu vin urmatoare asa zi, dureaza ceva sau poti sa nu ai nimic.

| kandaraki a răspuns:

Bea mai putin alcool si inghite mai putin!

| Shimozukushiki a răspuns:

Câți ani ai?

| Zurelin a răspuns:

Dureaza sa apara simptomele pentru sarcina, nu apar a doua zi.