| Evolution a întrebat:

Voi la ce cadouri va ganditi pentru valentines day?
Sau nu neaparat pentru aceasta "sarbatoare", dar in general pentru iubita?

Adica deja sunt cam uzuale cadourile gen bratari / ursuleti / rame foto etc... tot i-am facut si as vrea ceva nou, dar nu prea mai am idei... laughing

Astept raspunsuri daca are cineva idei de cadouri big grin

Răspuns Câştigător
| Secsitive a răspuns:

Pai cauta o cutie mare, orice cutie, si lipeste hartie dinaia pentru impachetat cadouri. si indeasa l acolo laughing, crede ma ca ar lesina de fericire daca ar vedea ditamai ursul =]], propria experienta ♥. xD

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O excursie la munte

| Evolution explică (pentru suntserios):

Are 17 ani, nici la mine nu o lasa laughing) alte sugestii?

| Secsitive a răspuns:

Păi, ai putea să o scoți la o cină romantică undeva într un loc liniștit. ai putea să o surpinzi cu un buchet mărișor de trandafiri (nu 3 lulele, 3 surcele ), un urs mare ai putea. Bineinteles, daca bugetul tau este disponibil. Ai putea să o scoți la un film, ceva. =]
Baftă!

| Evolution explică (pentru Secsitive):

Am incercat tot in afara de urs mare, m-am tot gandit sa ii iau... ramane o problema cum sa ii dau si in ce il ambalez. Banii nu sunt o problema, ai vreo sugestie cum sa fac cu ursul? adica stiu de unde as putea sa ii iau dar nu stiu cum sa il ambalez sau sa il las asa si sa ii dau direct? laughing) am tot mers prin oras, aproape in fiecare luna am mers la cinema si ideea cu ursul e buna... dar nu prea stiu cum sa fac.

| Secsitive a răspuns (pentru Evolution):

Pai cauta o cutie mare, orice cutie, si lipeste hartie dinaia pentru impachetat cadouri. si indeasa l acolo laughing, crede ma ca ar lesina de fericire daca ar vedea ditamai ursul =]], propria experienta ♥. xD