| George915 a întrebat:

Salutare TPU, am și eu nevoie de un sfat de la voi. Vine Ziua iubitei mele și nu știu ce sa cumpar, face 16 ani. Ea nu poarta deloc brățări, ceasuri, lanțuri, inele indiferent de care ar fi. Va rog sa imi dați idei, dar in afara de ursuleti de plus, rame, căni pentru ca acestea i le-am făcut cadou deja. DAU FUNDA! VA ROG SA MA AJUTAȚI, timpul e scurt! Mersi

1 răspuns:
| AnneBre a răspuns:

Cumpara-i ceva machiaj, o carte poate (daca-i place sa citeasca), fa-i un borcan cu 100 de motive pentru care o iubesti, ia-i un buchet mare si dragut de flori
Pana la urma nu cred ca are o importanta atat de mare cadoul pe care i-l faci atata timp cat esti alaturi de ea