| faraone a întrebat:

.. Vrea sa stiu si eu daca in timp ce fac sex si am prezervativ imi dau drumul si continui sa fac sex. se poate intampla ceva? Adica prietena poate ramane insarcinata?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu se rupe prezervativul nu se poate intampla nimic

| claaau a răspuns:

Nu e prea indicat dar odata ce ai prezervativul nu se poate intampla nimic doar daca e din ala de proasta calitate si se sparge. Ti-as spune sa faci asa dupa al2lea numar cand sti ca nu mai ejaculezi asa mult

| Medema a răspuns:

laughing) eu zic ca nu se poate face asa ceva daca prezervativu este de calitate superioaralaughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se poate RUPE prezervativul ( sperma va curge în vagin şi fata poate rămâne însărcinată )!

După ejaculare NU se mai continuă actul sexual cu acelaşi prezervativ!

Dacă vrei să mai aveţi alt act sexual ( altă "partidă" ), TREBUIE să : mergi la toaletă, scoţi prezervativul folosit şi-l "verifici" să nu fie rupt, apoi îl arunci, apoi urinezi şi după aceea te speli cu apă caldă + săpun, după care foloseşti un prezervativ NOU şi poţi continua cu partida nr 2...

Toate cele bune.

| Vix999 a răspuns:

Da poate ramane.
Unu pentru ca fiind ud pe dinauntru de la sperma... poate aluneca de pe penis fara ca tu sa-ti dai seama.
Doi ca poate iesi sperma de la forta de frecare.
Trei ca se poate rupe.
Nu ai bani sa cumperi mai multe prezervative sau esti fan reciclare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se poatr rupe prezervativul si poate ramane insarcinata.

| WildDream a răspuns:

E periculos deoarece prezervativu e plin si daca se rupe sau iti iese de pe penis ai incurcat-o...

| XyYx a răspuns:

Da, se poate rupe prezervativul. Nu te risca

| anonima3389 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-l schimbi.Se poate rupe sau sa alunece sperma.

| BlueIcessssssss a răspuns:

Nu