| HotDark a întrebat:

VREAU CAT MAI MULTE SFATURI VA ROG
Imi place de o fata si nu stiu ce sa mai cred straight face, la scoala se uita dupa mine, afara se uita dupa mine, si am avut momentre frumoase in preajma ei, ne-am privit in ochii, dar nu ne-am spus nimic. Eu find o fire putin mai timida nu am stiut ce sa fac in acel moment, ce trebuia sa fac? (eu doar i-am zambit si dupa i-am tras cu ochiul ). Mi-am luat inima in dinti si cum o plac foarte mult am mers si am intrebat-o daca am sanse la ea. DAR din pacate ea a spus ca nu am sad. Am sentimenul acela ca nu o pot uita si cred ca e si greseala mea ca am pus prea mult suflet. Ne cunoastem de cateva luni, afara stau cu ia in povesti, o fac sa rada si alte chestii. Dar ce sa fac sa o pot cuceri? As vrea neaparat sa fiu cu ea. Apropo are 12 ani, am mai pus si alte intrebari va puteti uita. Deci va rog din suflet cat mai multe sfaturi cum ar trebui sa procedez si ce sa fac.
PASTE FERICIT!

Răspuns Câştigător
| Tiffanny a răspuns:

Pai.sunt fata.Si pe mine ma plac multi baieti,nu`mi place sa am laud,dar. unul din el ma umple de cadouri(inele,flori,ciocolata),altul imi trimite mesaje si imi spune ca e mort dupa mine,ca sufera, altul imi spune ca ma iubeste, ma sarutahappy
Deci.am primit un pesaj pe mess in care scria ca daca vrei sa stai cu o fatqa o saruti apoi daca ea accepta sarutul inseamna ca vrea sa ''stea'' cu tine.
Deci, sarut`o, daca esti timid nu o sa faci nimi.
Mult succes!
Puuup.
Paste Fericit si tie!
O fundita?smug

3 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

Urmareste=o in continuare. eu zic sa nu renunti.deseori fetele vor sa fie cucerite.asaltate cu atentii.iar baietii amuzanti au un avantaj. nu renunta inca. happy

| Angeline a răspuns:

Pai, la 12 ani, poate e mult prea timida sa spuna ca ai sanse, si a preferat, sa spuna nu, sperand ca tu vei incerca sa faci vreo miscare ( si eu mai fac din astea, ca ma intreba un baiat daca ma poate pupa, eu ii spun ca nu, cu toate ca urlam cu disperare da, si vroiam sa-si dea el seama singur ca asta vreau) revenind la tine, deci, incearca sa ii mai faci avansuri pe mess, la telefon, si asa apropouri, si daca sunteti singuri incerca sa o pupi, acesta va fi inceputul relatiei, dar daca nu vrea sa fie sarutata, inseamna ca nu merita sa mai incerci, si ai grija unde pui suflet asa repede ca se poate sa ti-l pierzi :*:*:* Ai grija de tine, si succes >XoXo

| Tiffanny a răspuns:

Imi cer scuze pentru greseli!happy