| HotDark a întrebat:

DAU FUNDITA cele mai bune rasp. scuze ca mai pun 1 data intrebarea dar nu am primit decat 1 rasp si vreau mai multe happy
Salut TPU! VREAU CAT MAI MULTE SFATURI VA ROG

Imi place de o fata si nu stiu ce sa mai cred straight face, la scoala se uita dupa mine, afara se uita dupa mine, si am avut momentre frumoase in preajma ei, ne-am privit in ochii, dar nu ne-am spus nimic. Eu find o fire putin mai timida nu am stiut ce sa fac in acel moment, ce trebuia sa fac? (eu doar i-am zambit si dupa i-am tras cu ochiul ). Mi-am luat inima in dinti si cum o plac foarte mult am mers si am intrebat-o daca am sanse la ea. DAR din pacate ea a spus ca nu am sad. Am sentimenul acela ca nu o pot uita si cred ca e si greseala mea ca am pus prea mult suflet. Ne cunoastem de cateva luni, afara stau cu ia in povesti, o fac sa rada si alte chestii. Dar ce sa fac sa o pot cuceri? As vrea neaparat sa fiu cu ea. Apropo are 12 ani, am mai pus si alte intrebari va puteti uita. Deci va rog din suflet cat mai multe sfaturi cum ar trebui sa procedez si ce sa fac.

PASTE FERICIT!

Răspuns Câştigător
| andypandy_2709 a răspuns:

Pai prima data te place asta e sigur,ca si u o placi,dar te ignora, asa fac majoritatea fetelor, te ignora ca sa te poata atrage mai mult.asa ca ai sanse, dar ia-o mai incet, mai vorbiti.blablabla si cand vezi ca sunteti destul de apropiati intreab-o daca vrea sa fie prietena ta.blablabla.sper ca ti-am fost de ajutor...paste fericit si tie.si succes cu fata.(uitete la sfatul meu ca si eu is fata asa ca am dreptate ce iti spun, asa as face si eu)paaa... funda? vot?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui sa vorbesti cu ea... sa discutati, si apoi vezi ce zice, daca vezi ca fata ar vrea sa fie cu tine atunci ii spui ca tii la ea, daca nu, mai incerci sa o cuceresti, vezi si tu, spune-i lucruri frumoase asa cum le place fetelor sa auda...(paste fericit si tie!)